Модельный ряд Nissan

Отзыв о Nissan Note 2013 года

Автомобиль: Nissan Note 2013 г.в., хэтчбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 15000 км, двигатель - 1.4 бензин, комплектация - Comfort+
Автор: Иван (Украина, Буча)   15.02.2015

Це перше наше авто, тому порівнювати поки що немає з чим. Але що можна сказати вже зараз - від водіння цієї машини отримуєш задоволення! Після 15000 км - тільки роботи по ТО. Ще в салоні дозамовили захист картера, задній парктронік, сигналізацію, сітку на радіатор, затемнення задніх вікон. Окремо сам докупив резинові коврики, колонки та магнітолу. Це гарний представник універсального автомобіля для всієї сім'ї (дружині та дітям авто теж дуже подобається :))

Плюсы автомобиля: + Дешева. + Гарне співвідношення ціна/якість. + Просторий високий салон. + Економічна. + Чітке рульове управління. + Висока посадка. + За рахунок переміщення заднього сидіння можна або збільшити об'єм багажника, або збільшити місце для пасажирів заднього ряду.

Минусы автомобиля: - Ціни на ТО вище середнього. - Іноді під час руху нечітко вмикається перша передача.

Совет покупателю: Якщо вам потрібне авто, щоб їхати з комфортом і не переплачувати за різні, часом, не дуже потрібні опції, а також економити на пальному, раджу брати таку комплектацію, як і в нас - комфорт+ з механікою.

Тест-драйв Nissan Note: Компактный великан
Компактный великан

Какое транспортное средство идеально подходит для езды по большому городу? Готовы услышать самые разнообразные ответы и мнения, поскольку уверены, что у каждого они будут кардинально противоположными.

Продажа б/у Note

Nissan Note 2014 Nissan Note 9.800$ 2014 100.000 км