Модельный ряд Nissan

Отзыв о Nissan Note 2006 года

Автомобиль: Nissan Note 2006 г.в., минивэн, механическая коробка передач, Передний привод , двигатель - 1.6 бензин
Автор: Ярослав (Украина, Ивано-Франковск)   27.05.2014

Експлуатував дане авто з 2007 по 2013 роки. Проїхав 220 тис.км. З мого досвіду можу сказати, що машина підходить більше для їзди по місту. Для траси (по наших "автомагістралях") вона не комфортна, через те що вузька з високою посадкою і з жорсткою підвіскою. Не нерівностях пасажирами серйозно "бовтає". Плюс свою лепту в дискомфорт вносять не зручні сидіння. Допоки я сам на розібрав "сідушки", не напхав в спинки поролону, зробивши таким чином хоч якусь опору для хребта, їзда на далекі відстані була справжнім жахом. Складалось враження, що сидіння водія під час тривалої їзди затягує твою спину в середину, потім болі в спині і важко випростатись (можливо мені попались браковані сидіння). На мою думку сидіння, - це один серйозний мінус Ноута.

З технічної точки зору авто досить надійне.

По ходовій : 60 тис.км ходять передні сайлентблоки ричагів і тяги стабілізаторів, 80 - 100 тис.км ходять сайлентблоки підрамників і втулки стабілізаторів, на 120 тис. поміняв передні амортизатори з пильниками і опорні подушки (старі пластмасові опорні підшипники змастили і поставили назад), на 210 тис.км поміняв шарові.

Один не запланований ремонт трапився на 120й тис., - згорів бензонасос. На сервісі як сказали ціну за оригінал 3500 грн, мені стало х....во, пішов шукати замінники. Підійшов від Лади. Взяв найдорожчий "Бошівський" за 300 грн і їздив без проблем. Свічки запалювання міняв один раз на 100 тис.км, вони дуже дорогі і дорога робота по їх заміні. Передні колодки міняв через 60 тис.км. Задні гальмівні колодки (накладки), задні амортизатори, передні гальмівні диски і щеплення не міняв за 220 тис.ні разу, так і продав.

Плюсы автомобиля: Надійність. Економічність. Хороша оглядовість. Не дорогий в ремонті. Потужний двигун 1.6. Оцинкований кузов (12років гарантії). Вмістимий для своїх габаритів салон. Багато місця для ніг задніх пасажирів. Кліренс(на колесах 185/65 р15). Оригінальний дизайн. В двигуні ланц ГРМ.

Минусы автомобиля: Не зручні сидіння. Жорстка підвіска (особливо задня). Дорога заміна сайлентблоків підрамника. Дорога вартість і заміна свічок запалювання.

Совет покупателю: Авто надійне і не дороге в експлуатації. Але на мою думку не дуже комфортне. Якщо вам в ньому зручно і ви їздите в основному по місту, тоді Єнотик вас не розчарує.

Тест-драйв Nissan Note: Nissan Note и Skoda Roomster
Nissan Note и Skoda Roomster

Состязание между этими автомобилями напоминает большинство спортивных финалов, когда каждый из участников сделал все для победы и по-своему достоин ее, вот только спортивный принцип не позволит жюри объявить двух победителей.

Продажа б/у Nissan

Nissan Note 2017 Nissan Note 11.700$ 2017 37.000 км